Աշխատակիցների ֆոտոշութ
“ Ողջույն, ես Ռաֆայել Տոնոյանն եմ: Ավարտել եմ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը: Շուրջ 1.5 տարի աշխատել եմ Իդեալ համակարգի Րաֆֆու 55 խ/ս-ում ՝ որպես վաճառքի մենեջեր, իսկ այժմ հնարավորություն եմ ստացել ուժերս և գիտելիքներս ներդնելու Առևտրի և մարքեթինգի բաժնում՝ որպես մարքեթինգի մասնագետ:
Շնորհակալ եմ գործընկերներիս աջակցելու և ղեկավարությանս՝ այս հնարավորությունն ընձեռելու համար: “
Անի Ղարախանյան, Պլանավորող մասնագետ.
“ Արդեն մեկ տարի է աշխատում եմ ԻՄԷՔՍ Գրուպում, ԻՄԷՔՍ-ն ինձ լավ ընկերներ է տվել: Բարձր եմ գնահատում ընկերության պատասխանատվությունն ու սրտացավությունը աշխատակիցների նկատմամբ։”
Հայկ Իվանյան, Առևտրի և մարքեթինգի բաժնի ղեկավար
“ 2012 թվականին ընդունվել եմ աշխատանքի ԻԴԵԱԼ Համակարգի խանութ-սրահում՝ որպես խանութ-սրահի մենեջեր: Այնուհետև երկար տարիներ աշխատել եմ որպես առևտրային դիրքի կառավարիչ:
Այժմ հանդիսանում եմ ԻՄԷՔՍ Գրուպի Առևտրի և մարքեթինգի բաժնի ղեկավարը: Մեր ընկերությունը բոլոր աշխատակիցների առջև նոր դռներ բացելու և մեծ հաջողությունների հասնելու հնարավորություններ է ընձեռում: “
Վարդուհի Հարությունյան, HR կառավարման և զարգացման գծով փոխտնօրեն
“Իմէքս Գրուպում ամենաշատը գնահատում եմ թիմակիցներիս հոգատար և պատասխանատու վերաբերմունքը միմյանց նկատմամբ:”
Մուշեղ Եղիկյան, Ցանցային ապահովման մասնագետ.
"Շնորհակալ եմ IMEX GROUP -ին ինձ ընկերության լավագույն աշխատակից ճանաչելու համար: ՈՒրախ եմ, որ դեպի կատարելություն տանող ուղին անցնում եմ ինձ մտերիմ եւ լավագույն գործընկերներիս հետ:"
Դիանա Մնացականյան, սրահի մենեջեր.
“ Շուրջ հինգ տարի լինելով Իմէքսական, աշխատանքս ընդունել եմ որպես մարտահրավեր, որ բարձունքներ գրավելով հասնենք կատարելության:”

Employee photo shoot
“ Hello, I'm Rafael Tonoyan: I graduated from the State University of Economics of Armenia: I worked for 1.5 years at Ideal System Raffu 55 kh/s as a sales manager, and now I got the opportunity to invest my strength and knowledge in the Trade and Marketing Department as marketing specialist
I thank my colleagues for their support and my management for giving me this opportunity: “
Ani Gharakhanyan, Planner specialist.
"I have been working at IMEX Group for a year now, IMEX has given me good friends: I highly value the company's responsibility and compassion towards employees."
Hayk Ivanyan, Head of Trade and Marketing Department
“In 2012, I was hired as a store manager at IDEAL System store: After that, I worked for many years as a commercial position manager:
Now I am the head of the IMEX Group's Trade and Marketing Department: Our company offers all employees opportunities to open new doors and achieve great success: "
Varduhi Harutyunyan, HR management and development deputy director
"At Imax Group, what I value the most is the caring and responsible attitude of my teammates towards each other:"
Moushegh Yeghikian, Network security specialist.
"Thank you to IMEX GROUP for recognizing me as the company's best employee: I am happy that I am walking the path to perfection with my close and best colleagues:"
Diana Mnatsakanyan, salon manager.
"Being an Imexican for about five years, I have accepted my work as a challenge to achieve perfection by conquering heights:"