Աշխատակիցների ֆոտոշութ
“ Ողջույն, ես Ռաֆայել Տոնոյանն եմ: Ավարտել եմ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը: Շուրջ 1.5 տարի աշխատել եմ Իդեալ համակարգի Րաֆֆու 55 խ/ս-ում ՝ որպես վաճառքի մենեջեր, իսկ այժմ հնարավորություն եմ ստացել ուժերս և գիտելիքներս ներդնելու Առևտրի և մարքեթինգի բաժնում՝ որպես մարքեթինգի մասնագետ:
Շնորհակալ եմ գործընկերներիս աջակցելու և ղեկավարությանս՝ այս հնարավորությունն ընձեռելու համար: “
Անի Ղարախանյան, Պլանավորող մասնագետ.
“ Արդեն մեկ տարի է աշխատում եմ ԻՄԷՔՍ Գրուպում, ԻՄԷՔՍ-ն ինձ լավ ընկերներ է տվել: Բարձր եմ գնահատում ընկերության պատասխանատվությունն ու սրտացավությունը աշխատակիցների նկատմամբ։”
Հայկ Իվանյան, Առևտրի և մարքեթինգի բաժնի ղեկավար
“ 2012 թվականին ընդունվել եմ աշխատանքի ԻԴԵԱԼ Համակարգի խանութ-սրահում՝ որպես խանութ-սրահի մենեջեր: Այնուհետև երկար տարիներ աշխատել եմ որպես առևտրային դիրքի կառավարիչ:
Այժմ հանդիսանում եմ ԻՄԷՔՍ Գրուպի Առևտրի և մարքեթինգի բաժնի ղեկավարը: Մեր ընկերությունը բոլոր աշխատակիցների առջև նոր դռներ բացելու և մեծ հաջողությունների հասնելու հնարավորություններ է ընձեռում: “
Վարդուհի Հարությունյան, HR կառավարման և զարգացման գծով փոխտնօրեն
“Իմէքս Գրուպում ամենաշատը գնահատում եմ թիմակիցներիս հոգատար և պատասխանատու վերաբերմունքը միմյանց նկատմամբ:”
Մուշեղ Եղիկյան, Ցանցային ապահովման մասնագետ.
"Շնորհակալ եմ IMEX GROUP -ին ինձ ընկերության լավագույն աշխատակից ճանաչելու համար: ՈՒրախ եմ, որ դեպի կատարելություն տանող ուղին անցնում եմ ինձ մտերիմ եւ լավագույն գործընկերներիս հետ:"
Դիանա Մնացականյան, սրահի մենեջեր.
“ Շուրջ հինգ տարի լինելով Իմէքսական, աշխատանքս ընդունել եմ որպես մարտահրավեր, որ բարձունքներ գրավելով հասնենք կատարելության:”

фотосессия сотрудников
«Здравствуйте, я Рафаэль Тоноян: я закончил Государственный Экономический Университет Армении: я проработал 1,5 года в Ideal System Raffu 55 kh/s менеджером по продажам, и теперь у меня появилась возможность вложить свои силы и знания в отдела торговли и маркетинга в должности специалиста по маркетингу
Благодарю коллег за поддержку и руководство за предоставленную мне возможность.»
Ани Гараханян, специалист по планированию.
«Я работаю в IMEX Group уже год, IMEX подарила мне хороших друзей: я высоко ценю ответственность компании и внимательное отношение к сотрудникам».
Айк Иванян, начальник отдела торговли и маркетинга
«В 2012 году я был принят на работу в магазин «Система ИДЕАЛ» на должность управляющего: После этого я много лет работал менеджером по коммерческим позициям.
Сейчас я руководитель отдела торговли и маркетинга IMEX Group: Наша компания предлагает всем сотрудникам возможность открыть новые двери и добиться больших успехов"
Вардуи Арутюнян, заместитель директора по управлению персоналом и развитию
«В Imax Group я больше всего ценю заботливое и ответственное отношение моих товарищей по команде друг к другу:»
Мушег Егикян, специалист по сетевой безопасности.
«Спасибо IMEX GROUP за признание меня лучшим сотрудником компании: я счастлив, что иду по пути к совершенству вместе со своими близкими и лучшими коллегами»
Диана Мнацаканян, менеджер магазина.
«Проработав в imex group около пяти лет, я воспринял свою работу как вызов достичь совершенства, достигнув высот.»