Երեք հետաքրքիր և արդյունավետ օր TOON EXPO-ում
Մարտի 31-ից ապրիլի 2-ը Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում տեղի ունեցավ անշարժ գույքի և կառուցապատման ոլորտի միջազգային ամենամեծ և մասշտաբային ցուցահանդեսը՝ TOON EXPO 2023-ը, որին մասնակցեց նաև ԻՄԷՔՍ Գրուպը։
TOON EXPO-ի շրջանակներում իտալական BAXI ապրանքանիշը մեկնարկեց իր «20 տարի Հայաստանում» միջոցառումների շարքը։
Այցելուները BAXI-ի տաղավարում ծանոթացան նորագույն տեխնոլոգիաներով արտադրվող BAXI կաթսաների նոր մոդելին (LUNA PLATINIUM +), ստացան անվճար նախահաշիվ ըստ բնակարանի հատակագծի, իսկ այցելուներից մեկը՝ Անահիտ Երեմյանը, դարձավ BAXI ECO 4 S 24 F մոդելի գազի կաթսայի երջանիկ սեփականատերը:
Հատուկ շնորհակալություն ցուցահանդեսի մասնակիցներին, մեր գործընկերներին` In Project-ին, Mega Studio-ին, CreativeLab-ին, Dominant Group-ին և, իհարկե, Էքսպոյի կազմակերպիչ BIG PROJECTS-ին համագործակցության և աջակցության համար։ Հիացած ենք:

Three exciting and productive days at TOON EXPO
On March 31 and April 1-2, the largest international real estate and construction exhibition, TOON EXPO 2023, was held at the Karen Demirchyan Sports Concert Complex. IMEX Group also participated in this event.
Within the framework of TOON EXPO, the Italian brand BAXI launched its "20 years in Armenia" series of events.
Visitors to the BAXI booth became acquainted with the new model of BAXI boilers manufactured with cutting-edge technologies (LUNA PLATINIUM +), received a free estimate based on the floor plan of the apartment, and one of the visitors, Anahit Yeremyan, was the lucky winner of a gas boiler of the BAXI ECO 4 S 24 F model.
We would like to take this opportunity to express our gratitude to the exhibition's participants, our partners - In Project, Mega Studio, CreativeLab, Dominant Group, and, of course, the Expo organizer BIG PROJECTS - for their cooperation and support. We're overjoyed.